O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z doświadczeniem w branży meblarskiej od 1997 roku. Od lat ceniliśmy wzajemne zaufanie, szacunek oraz jeden wyraźny cel – jakość. Jesteśmy dumni, że w dzisiejszych czasach znaleźliśmy sposób na tworzenie dla Państwa mebli w przyjaznej a przede wszystkim profesjonalnej atmosferze.

Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji – małej oraz dużej. Cechuje nas techniczne podejście, reagowanie na zaistniałe sytuacje oraz profesjonalizm na wszystkich etapach. Nie działamy automatycznie. Tworzymy meble kuchenne, pokojowe, młodzieżowe, biurowe oraz szafy garderoby i zabudowy wnęk zgodnie z najnowszymi trenami, nowoczesnymi rozwiązaniami jednakże przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami, preferencjami oraz wizją klienta.

Jesteśmy firmą która oferuje PEŁNY cykl usług – od ZARYSU POMYSŁU do MONTAŻU

PROJEKTUJEMY – na bazie własnych pomiarów w ciągłym kontakcie z klientem. Nie mamy ograniczeń, jesteśmy otwarci na sugestie oraz modyfikacje. Wykwalifikowane projektantki pomogą podjąć decyzje oraz doradzić jeśli chodzi o wybór materiałów, akcesoriów, kolorystyki oraz ogólnej kompozycji.

 PRODUKUJEMY – zarowno zestawy zestandaryzowane jak i niestandardowe wymiary, skosy i.t.p. W procesie produkcji mamy możliwość działać elastycznie i jesteśmy w stanie zareagować na modyfikacje „od ręki”. Jesteśmy dumni z naszej precyzji.
MONTUJEMY – posiadamy własny zespół monterski, dzięki wykwalifikowanej załodze z wieloletnim doświadczeniem stawiamy na JAKOŚĆ i DOKŁADNOŚĆ. Montaż jest końcowym ogniwem, wizytówką firmy dlatego dbamy o efekt końcowy oraz satysfakcję klienta.

Patrzymy na projekt pod kątem technicznym, oferujemy nadzór autorski projektantki nad wizją projektu oraz doradztwo działu technicznego dotyczące instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz wykończeniowej.
Doradzamy rozwiązania praktyczne oraz funkcjonalne.

Nietypowe zlecenia są dla nas wyzwaniem i chętnie się ich podejmujemy. Jeśli masz swoja wizję my pomożemy Ci ja urzeczywistnić, jeśli nie masz swojego pomysłu, zaproponujemy Ci takie rozwiązanie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.